• sxoleio1
  • panellinioi1

Ανακοινώσεις ΣΕΑ

Λίστα Ανακοινώσεων
(βρείτε εδώ αλλα και στην σελίδα μας στο Facebook όλες τις σημαντικές ανακοινώσεις ΣΕΑ)

Σχολική Χρονιά 2023-2024

- Επαρχιακές Βραδινές Ενημερωτικές Συναντήσεις Γονέων για θέματα Πρόσβασης στη Δημόσια Τριτοβάθμια Εκπαίδευσης Κύπρου και Ελλάδας 2024.
-«Ημέρα Ενημέρωσης για τα Προπτυχιακά και Μεταπτυχιακά Προγράμματα Σπουδών του ΤΕΠΑΚ» , την Κυριακή 3 Μαρτίου 2024 και ώρα 10:30 π.μ.-15:00, στο κτήριο του Πανεπιστημίου «Τάσος Παπαδόπουλος» στη Λεμεσό. Περισσότερες Πληροφορίες πατήστε εδώ.
-International Studies Expo, 9 - 10 Mαρτίου 2024 Ηilton Nicosia (ex Hilton Park)
-Θέμα: Επαγγελματικά Δικαιώματα από το ΕΤΕΚ των αποφοίτων τεσσάρων (4) Πανεπιστημίων της Ελλάδας:
- Παρουσίαση για Αντιρατσιστική Πολιτική
- Eνημερωτικό τρίπτυχο για γονείς για εφαρμογή της αντιρατσιστικής πολιτικής στο σχολείο μας